Jauns

1.25" UV IS CUT filtrs

€18.12

Pievienot grozam


SKU: #w21379

Pieejamība: Pieejams

Stāvoklis: Jauns

Specifikācija

  • Zīmola Nosaukums: HERCULES
  • Veids: Monokulāri

Produkta Apraksts

1.25" IR UV CUT filtrs ir piemērots krāsu kamera ar ar aizsargātu logu.

Tas IR-Cut Filtru bloki infrasarkanā gaisma sasniedz sensoru jūsu CCD vai CMOS kamera vai arī jūsu dārgi H-alfa filtrs.Ja attēlu, papildus šo vienkārši un lēti, piederumu, rezultāts būs asāku attēlu, un, ja dara, saules darbu, IS Cut Filtrs būs jūsu aizsargātu H-alfa filtru no kaitīgās ietekmes infrasarkano starojumu.

Infrasarkano vai ir gaismu ir neredzams cilvēka acīm, un tātad, pat ja lielākā daļa teleskopu nav paredzēts, lai fokusa IS gaismu, tas nav svarīgi, ja jūs izmantojat savu teleskopu vizuāli.Tomēr, kad pievienojat fotokameru, samaisa, tās ir pavisam cits stāsts!Atšķirībā no cilvēka acs, ar silīcija masas sensors ir ļoti jūtīgs pret gaismu infrasarkano daļu no to spektra, un, ka ir problēma, jo infrasarkano staru attēli ir izplūduši, kā visu dabūt ārā.Tas nozīmē, ka jūsu jauka, asu vizuāla gaismas attēls ir degradēta, turklāt, infrasarkano staru slāni.Šo problēmu var viegli atrisināt, bloķējot infrasarkano staru, un ir Cut-Off, gribu darīt tieši to.

IS-Cut filtrs ir izvietota 1.25" šūnu, un ir iekšējām vītnēm, tā ka jūs varat kaudze filtrus kopā.Filtra nāk ar aizsargājošu plastmasas korpuss.

Pārvades īpašības

Pārvades īpašības UV IS CUT Filtrs ir optimizēti CCD astrofotografēšana.

Tagi: mājas planetārijs, binoklis praktica, is uv, monokulāri telescop, filtra is, bērnu binoklis, mikroskops ar led, digitālā monokulāri, binokļi, monokulāri, par microscop.

Recenzijas

Nhoksockcodon Timbx
2020-10-12
1/5
The product was quickly shipped but I want to report that the received model arrived blank engraving. This was told to the seller who could not take it back to me, otherwise made a slight refund. I recommend the seller with whom I have already done business, but I do not recommend this filter: imagine yourself in the middle of the night looking for a filter without indication, among many others!?