GSM Repeater 2G 3G 4G Signāla Pastiprinātājs trīs frekvenču joslas 900 2100 2600MHz AGC 70dB Iegūt LCD Displejs 2G Balss 2G 3G 4G Interneta Plata Josla,

€121.61 €66.89

Pievienot grozam


SKU: #w445

Pieejamība: Pieejams

Stāvoklis: Jauns

Specifikācija

 • Pārklājums: 300-500sqm bez šķēršļiem
 • Peļņa: 70dB
 • Zīmola Nosaukums: GOBOOST
 • Labiekārtošana: 2G Balss 2G, 3G un 4G Internetu
 • Accessaries: Strāvas Spraudni
 • Iezīme: AGC inteliģentas kontroles
 • Frekvenču Josla: 900MHz/2100MHz/2600MHz
 • Modeļa Numurs: B20GWL
 • Piemērots Valstīm: Krievija, Spānija, Francija, Eiropa, Āzija, Brazīlija, utt.
 • Izejas Jauda: 27dBm
 • RF savienotājs: N-Female
 • Frekvences Diapazons: GSM + WCDMA + LTE2600

Iezīme

① Lielāku Pārklājumu:Diapazonā Līdz, lai segtu 500msup2 bez barjeru

② Super Iekļūt :Spēju Viegli iekļūt trim sienām

③ Ultra zema starojuma dizaina:Labāk iegādāties un labāko komfortu

④ Izlūkošanas LCD displejs :Rāda reālā-laika signāls statuss

⑤ Trīs frekvenču joslas :Strādā GSM 900mhz+3G 2100mhz+4G LTE 2600mh

⑥ Zibens aizsardzības :Atklāt iekārtu darbības statuss

⑦ Viegli uzstādīt

Lielāks Diapazons Pārklājums

Nodrošina ātru segumu risinājums signāls vājš signāls un bloķēt zonās.Saygoodbye, lai samazinājās zvani un lēna datu savienojumu.

Ikdienas starojuma vērtība elektronisko produktiem, Pieņemt starptautisko sakaru iekārtas ražošanas standarts,lai sniegtu jums un jūsu ģimenei patiesu drošību.Zemākās starojuma vērtība ir, labāk, drošāk.

Viegli Setup 4 vienkārši soļi! 1. Mount Ārējā Antena ja jums ir spēcīgākais mobilo telefonu signāla, parasti uz jumta vai bēniņos.

2. Pievienojiet iekšējā antena ar Pastiprinātāju Bāze un vieta, kur jums ir nepieciešams, uzlabota signāla.Iekštelpu antenu vajadzētu pievienot "MS" gala pastiprinātāja.Tur vajadzētu būt vismaz 2 vertikālas metru attālumu starp Bāzes komplektu un Ārējo Antenu.

3. Palaist koaksiālais kabelis starp Bāzes komplektu un Ārējo Antenu.Ārējās antenas vajadzētu savienot ar "BTS" gala pastiprinātāja.

4. Pievienojiet strāvas padevi uz Pastiprinātāju Bāzes Vienība un pievienojiet strāvas kontaktligzdai un jums tiek darīts!

Darba Priciple

1. SAŅEM SIGNĀLU

Spēcīgu antenu sasniedz lai piekļūtu labs signāls, un nodrošina to, lai pastiprinātājs.

2. PALIELINA SIGNĀLA

Pastiprinātājs saņem signālu, pastiprina to un kalpo kā stafete starp tālruni un tuvāko šūnu tornis.

3. RAIDA SIGNĀLU

Jūsu ierīcēm iegūt lielāku šūnu saņemšana, un prasa, un dati tiek padota caur pastiprinātājs atpakaļ uz tīkla.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU

Cienījamie Visiem,

Lūdzu, pievērsiet uzmanību pirms jums vietu secībā:

Ja jums ir nepieciešama, Lūdzu, izvēlieties signāla (2G/3G/4G) jūs vēlaties, pirmais un, pārbaudiet to kā tālāk ,

Apple sistēma: zvanīt : *3001#12345#* ,signāls parādīsies uz displeja augšējā kreisajā stūrī.

Samsung sistēma : zvanīt : *#0011#

Vai varat lejupielādēt "LTE Discovery" app, lai pārbaudītu .

Put jūsu tālruņa tur, lai pārbaudītu tās signāla strengthness ārpuses:

Android : settingrarrabout phonerarrstatusrarrnetwork ,dbm displejs ir ne -75dbm, lai -85dbm apkārt ;

IOS : skala *3001#12345#*, dbm displejs ir ne -75dbm, lai -85dbm apkārt ;

1. Lūdzu, pārbaudiet frekvenču diapazons, pirmkārt, ja jūs plānojat iegādāties signāla pastiprinātājs .Frekvenču doesnrsquot spēles, signāla pastiprinātājs canrsquot darbi.

2. Lūdzu, pārliecinieties, āra vai jumta signālu, kas atbilst frekvence ir labi, citādi šis produkts canrsquot jums palīdzēt.Tas nepieciešams, āra labs signāls, lai uzlabotu jūsu iekštelpu signālu.

3. Pēdējais, bet ne mazāk, lūdzu, instalējiet sekot mūsu uzstādīšanas soļi.Ja tiešām canrsquot darbi, lūdzu, sazinieties ar mums pievienotie attēli vai video, tāpēc, ka mēs varam jums palīdzēt pārbaudīt.Donrsquot vienkārši atvērt strīdiem, bez komunikācijas.

Kopīga problēma

Jautājums: nav signāla displejā un tālrunis

Risinājums: pielāgot āra antenu, nodot to pie augstākās atrašanās vietu un pārliecinieties, ka tā varētu saņemt labu signālu no bāzes stacijas.Vai, lūdzu, pārbaudiet, freqeuncy jūsu antena, ja jūs pērkat tikai pastiprinātājs no mums.Ja frekvences nesakrīt ar pastiprinātājs, tas varētu nedarboties, vai nu.

Jautājums: uz displeja mirgo un gaismas signālu nav.

Risinājums: Arī pielāgot āra antennna kā iepriekš, jo mirgo nozīmē, saņem signālu nav stabils.Pielāgotu nostāju un virzienu, āra antenu, līdz tas vairs nedarbosies.

Queation: signāls ir maksimāli par pastiprinātājs, bet signāls uz tālruņa nav uzlabotu vispār

Risinājums: tas ir Tas, ko mēs nosaucām par "self-svārstību parādības".Jums ir nepieciešams, lai palielinātu attālumu, iekštelpas antena un āra antenas un separae tos ar ķieģeļu sienu.Pārliecinieties, vai nav atvēršanu zona starp tiem.

Jautājums: pastiprinātājs darbojas pareizi, bet signāla gaismas nav

Risinājums: Varbūt vads ir pārāk garš, lai pastiprinātājs vai savienojuma nav labi.Lūdzu, pārliecinieties, ka visas antenas ir saistīti labi un cieši.Tas tiešām nav tik būtiski, pārāk daudz, tik ilgi, kamēr ierīce darbojas labi.

Jebkuru citu problēmu, par produktu vai uzstādīšanai, lūdzu, sazinieties ar mums.

Paldies!

1. Mēs varētu piekrist visiem maksājumu veidā pieņēmusi www.olivers.lv.

2.Kas jums jāmaksā ir par produktu un kuģniecības maksa ir tikai, neskaitot visus nodokļus.Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas, vai būs jāmaksā nodoklis vai ne, ir atkarīgs no politikas savu valsti, mēs, protams, nevar to mainīt.Ja jūs varētu accpt tā, mums nav iesakām jums vietu secībā.

1. Visiem pieejami veidi, kā ir norādīts lapu no produkta.Mēs varētu izsūtīt, lai par savu izvēli.

2.Sūtījums tiks nosūtīts uz adresi, kura jums jāaizpilda pasūtījuma.Lai jūs saņemtu sūtījumu ātri un droši, lūdzu, sniedziet tiesības kontaktinformāciju.

3.Ja jums nav saņemt sūtījumu aizsardzību laiku, lūdzu, sazinieties ar mums pirmo reizi, mēs varētu pārbaudīt tā, lai jūs vai pagarināt aizsardzības laiks.

1. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs vienmēr pārbaudiet un pārbaudiet, vai produkta divreiz pirms nosūtīšanas, un iepakot arī kā tālu vien iespējams.Tomēr mēs nevar kontrolēt neko garajā ceļā.Tātad, produkts ir bojāts pie saņemšanu, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs varētu nosūtīt jums jaunu.

2.Mūsu produktam ir viena gada garantija.Bet, lūdzu, esiet kooperatīvs, lai sniegtu video vai attēlus, lai parādītu precīzu problēmu, un uzklausīt mūsu ieteikumus, un uzstādīšanai.

Tagi: jammer wifi, 2600 mhz pastiprinātājs, 4g signālu pastiprinātāju, komplekts, 3g mobilo repeater, paplašināt wifi, 20 band, pastiprina šūnu, satelīta internets 3g, bezmaksas izmēģinājuma, 2100 3g.