Jauns

MatchWare MindView Ir 2021. Mūža Licenci

€15.18

Pievienot grozam


SKU: #w474

Pieejamība: Pieejams

Stāvoklis: Jauns

Specifikācija

  • Izcelsme: TAS(Izcelsmes valsts)

MatchWare MindView Ir 2021. Mūža Licenci

MatchWare MindView 2021 Pārskats

MatchWare MindView ir 2021. ir profesionāls prātā kartēšanas programmatūru, kas ļauj jums, lai vizuāli prāta vētra, organizēt un prezentēt savas idejas, izmantojot interaktīvo grafikus un diagrammas.Tā ir visaptveroša programma, kas ir pildīta ar bagātīgu rīku, kas ļauj jums, lai kategorizēt, kārtot un rakstīt savas idejas, domas un viedokļus par spēcīgu, cik vien iespējams.Raksturo pilnīga MS Office integrācija, tas prātā kartēšanas programmatūru, kas ļauj produktīvāk, pagriežot idejas ātrāk nekā jebkad agrāk.Rīks ļauj jums izveidot Ganta diagrammas ar vairākām filiālēm un sub-filiāles, kas var uzlabot ar pielāgotu teksta piezīmes, attēlus, pielikumus vai saites.Tas arī ļauj jums, lai definētu prāta karti un veikt produktivitāti jaunā līmenī, kas radīs labākus lēmumus.Tas atbalsta dažādu tekstu un dokumentu formātus, ieskaitot PDF, HTML, XML, Microsoft Office, un citu populāru formātu.Programma nāk ar vispusīgu, bet intuitīvu lietotāja interfeisu, kas ir aprīkota ar slodzes funkcijas, kurām var piekļūt no to attiecīgās kategorijas.

MatchWare MindView ir 2021. ir pilna featured mind mapping programma, kas var izmantot visu veidu vizuālo strukturēšana, prāta vētra, problēmu risināšanas un plānošanas skolotājiem, studentiem, uzņēmumiem un citām lietām, lai organizētu visu veidu informāciju.Šī programmatūra palīdz jums pārvērst savu ideju realitātē, padarot jūsu idejas saprotamākas un vieglāk pārskats gan klientiem un kolēģiem.Tas sniedz plašu veidnes, burvji un klipkopām, lai uzlabotu jūsu izkārtojumu.Turklāt, jūs varat izveidot pozīcijās un apakšpozīcijās, izmantojiet velciet un nometiet, lai izveidotu hierarhiju un hronoloģiskā secībā no jūsu idejām.Jūs varat pievienot attēlus, videoklipus, veikt piezīmes, vai arī pievienot saites uz SharePoint, OneDrive un Google Drive, lai jūsu Prātā Karti un viss būs iekļautas jūsu eksportu.Ar šo programmatūru, jūs varat dalīties ar jūsu jauno ideju ar citiem, un izskaidrot tos efektīvi.Tas strādā perfekti ar Microsoft Office un jūs varat importēt jūsu vēlamo saturu uz citu Office programmatūru.Rīks arī ļauj jums saglabāt failus mākonī, koplietot failus, kā arī sadarboties reālā laikā failus

MatchWare MindView Ir 2021. Funkcijas

Zemāk ir dažas ievērojamas funkcijas, kas jums būs pieredze pēc MatchWare MindView Ir 2021. Bezmaksas Lejupielādes

Profesionālās prātā kartēšanas programmatūru, kas ļauj jums, lai vizuāli prāta vētra, organizēt un prezentēt savas idejas, izmantojot interaktīvo grafikus un diagrammas.

Ir pildīta ar bagātīgu rīku, kas ļauj jums, lai kategorizēt, kārtot un rakstīt savas idejas, domas un viedokļus par spēcīgu, cik vien iespējams.

Funkcijas pilnīga MS Office integrācija, lai saglabātu jums vairāk produktīvu, pagriežot idejas ātrāk nekā jebkad agrāk.

Ļauj jums izveidot Ganta diagrammas ar vairākām filiālēm un sub-filiāles, kas var uzlabot ar pielāgotu teksta piezīmes, attēlus, pielikumus vai saites.

Ļauj, lai no jauna prāta kartes un veikt produktivitāti jaunā līmenī, kas radīs labākus lēmumus.

Atbalsta dažādu tekstu un dokumentu formātus, ieskaitot PDF, HTML, XML, Microsoft Office, un citu populāru formātu.

Ir ieguvuši plašu, taču intuitīvu lietotāja interfeisu aprīkota ar slodzes funkcijas, kurām var piekļūt no to attiecīgās kategorijas.

Var izmantot visu veidu vizuālo strukturēšana, prāta vētra, problēmu risināšanas un plānošanas skolotājiem, studentiem, uzņēmumiem un citām lietām, lai organizētu visu veidu informāciju.

Palīdz jums pārvērst savu ideju realitātē, padarot jūsu idejas saprotamākas un vieglāk pārskats gan klientiem un kolēģiem.

Sniedz plašu veidnes, burvji un klipkopām, lai uzlabotu jūsu izkārtojumu.

Ļauj jums izveidot pozīcijās un apakšpozīcijās.

Izmanto vilkšanas un nomešanas funkciju, lai izveidotu hierarhiju un hronoloģiskā secībā no jūsu idejām.

Varat pievienot attēlus, videoklipus, veikt piezīmes, vai arī pievienot saites uz SharePoint, OneDrive un Google Drive, lai jūsu Prātā, Kartes.

Ļauj jums dalīties ar jūsu jauno ideju ar citiem, un izskaidrot tos efektīvi.

Strādā perfekti ar Microsoft Office un jūs varat importēt jūsu vēlamo saturu uz citu Office programmatūru.

Spēja saglabāt failus mākonī, koplietot failus, kā arī sadarboties reālā laikā failus.

Tagi: auto licences, ccleaner, vst, microsoft offic, filmora, MŪŽA, dropbox kalpošanas laiks, led apliecība, winrar, iobit.