DIY Daudzfunkciju Pulkstenis Auto, Temperatūra Baterijas Sprieguma Monitoru Voltmetrs DC 12V

€8.87 €7.36

Pievienot grozam


SKU: #w916

Pieejamība: Pieejams

Stāvoklis: Jauns

Specifikācija

  • Strāvas Padeve: DC
  • Displeja Tips: Digitālās Tikai
  • Izmēri: 19.5 * 56 mm
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Zīmola Nosaukums: OOTDTY
  • Modeļa Numurs: 1AA800377-BL
  • Sertifikācija: NAV
  • Darbības Temperatūra: --
  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ
  • Precizitātes Klase: augsts

DIY Daudzfunkciju Augstas precizitātes pulksteni un ārpus Auto, temperatūra Akumulatora spriegums Monitora Panelis Mērītājs DC 12v

Apraksts:

Multi-funkcionālo elektronisko pulksteni modulis, noteiktā laikā, iekšā un āra temperatūras, sprieguma, kā viens.Jūs varat parādīt vienā postenis, vai arī jūs varat pārlūkot objektus, pārmaiņus un pielāgot objekts ir redzams.Laiks čipu, izmantojot Epson ir RX8025T čipa, tas čips ir temperatūras kompensācijas pulkstenis čipu, laika precīza.Standarta 0,3 m +1.5 m modulis ar diviem ūdensnecaurlaidīga zonde, temperaments ature diapazons -35 ~ 120 grādi.Ar spilgtuma regulēšana, 3 spilgtuma regulēšana.Un automātiska spilgtuma funkcija, var būt tumšā naktī, atdzīvoties dienas laikā.

Specifikācijas:

1, darba spriegums: DC 5.0 ~ 28V

2, rāmja izmērs: 22 * 58 mm

3, Uzstādīšanas cauruma izmērs: 19.5 * 56 mm

4, Sprieguma displeja diapazons: 5.0 ~ 28V

5, temperatūras displeja diapazons: -35 ~ 120 ° (Divi temperatūras sensori ,0.3 metri +1,5 metriem)

6, strāvas vads, garums: 28CM

Kā lietot:

LĪDZ pat atslēgai:

Normālos displeja, nospiežot šo taustiņu, pāries no sešu displejs valstis 【Laiks] aicina → 【Datums] aicina → 【Temperatūru 1] aicina → 【Temperatūra 2] aicina → 【Sprieguma] aicina → 【Pārmaiņus Cikla Displejs] aicina. (Piezīme: reklāmas priekšmeti un pārslēgšanās intervālu laiks alternatīvos cikla displeja režīmu var pielāgot, "dd" un "dF" parametrus, attiecīgi.Skatīt tabulā

Saskaņā ar atslēgu:

Normālos displeja statusa, nospiediet šo taustiņu, lai ievadītu iestatījumu laika \ datuma \ gadu \ parametrs.Nospiediet taustiņu "punkti" sāka mirgot, nospiediet pogu, lai pielāgotu vērtību.Pēc regulēšana, nospiediet taustiņu vēlreiz, "stundu" sāk mirgot, nospiediet pogu, lai pielāgotu vērtību.Un pēc tam nospiediet taustiņu, lai ievadītu datumu korekcijas [Piezīme par to, ka tuvie resnās zarnas nav ieslēgts], "diena" sāka mirgot, nospiediet taustiņu pēc tam, kad melodija ", "month" sāka mirgot, melodija un pēc tam nospiediet taustiņu "gads" start Mirgo, nospiediet pogu, lai pielāgotu parametru vērā paplašinātā kopums, skatiet šo "kodu nozīmi un lomu, galda"

Nozīmi kodu, lūdzu, skatiet tālāk

1.0.0 u

Sprieguma mērījumu kļūdu labošanu, pozitīva skaits pieaug, negatīva skaits samazinās.Piemēram, faktisko barošanas spriegums ir 12.0 V, bet tabula rāda 11.9 V, tas ir pielāgots, lai 0.1 u.

2.Ac

Temperatūra ① kļūdas kalibrēšanas parametri.Pozitīvu skaits pieaug, negatīvs skaitlis samazinās, iekārta ir pakāpe, pielāgošanas diapazons ir no -5 ~ 5. Piemēram, ja jūs domājat, ka parādītā temperatūra ir par 1 grādu augstāka nekā faktiskā temperatūra, tad noteikti Ac: -1, tāpēc elektronisko pulksteni automātiski tiek samazināts par 1 grādu un parādīts.

(Piezīme: Ja jums nav standarta termometru, atsauces, tas ir ieteicams, lai saglabātu to kā Ac: 0)

Temperatūra ② kļūdas kalibrēšanas parametri.Pozitīvu skaits pieaug, negatīvs skaitlis samazinās, iekārta ir pakāpe, pielāgošanas diapazons ir no -5 ~ 5. Piemēram, ja jūs domājat, ka parādītā temperatūra ir par 1 grādu augstāka nekā faktiskā temperatūra, iestatiet to uz AC: -1, tāpēc ka elektronisko pulksteni automātiski tiek atņemti ar 1 pakāpi un parādās atkal.

(Piezīme: Ja jums nav standarta termometru, atsauces, tas ir ieteicams, lai saglabātu to kā AC: 0)

3.dd

Pasūtījuma cikla rāda reklāmas postenis

[dd: 0] laiks + temperatūra 1 + 2 temperatūras+ spriegums

[Dd: 1] laika + temperatūru 1 + 2 temperatūras

[Dd: 2] laiks + temperatūra 1 + spriegums

[Dd: 3] laika + spriegums

4.Df

Pārslēgšanās intervālu, pēc pasūtījuma ciklā, displejs, iekārta ir otrā, pielāgošanas diapazons ir no 1 līdz 9. Piemēram, dF: 3, maiņas intervāls ir aptuveni 3 sekundes, lai pārslēgtu displeju objektam vienreiz.(Lūdzu, nav iestatīts uz "0")

5.LL

Displeja spilgtuma līmeni, regulēšanas diapazons ir 1 ~ 3, LL: 1 ir vistumšākā, LL: 3 ir spilgtākais.

6.AL

Automātiska spilgtuma vadības slēdzis, AL: 0, lai izslēgtu automātiskās spilgtuma kontroli, AL: 1, lai ieslēgtu automātisku spilgtuma kontroli.Ja iestatīts uz " AL: 1, elektronisko pulksteni būs mainīt spilgtumu līdz līmenim 1 pēc 19:00, ikdienas un mainīt šo līmenī, lai līmenī 3. katru dienu pēc 07:00 am.

piezīme:

Pēc pielāgošanas AL iespēju, nospiediet "uz Leju" vēlreiz, lai atgrieztos parastajā displejs valsts, visi parametri un laika iestatījumus var saglabāt.

Pakete ietver:

1pc DIY Daudzfunkciju Pulkstenis, Temperatūras, Sprieguma Monitora Panelis Mērītājs

Tagi: ac ampermeter, digitālais skaitītājs voltmetrs, liela ammeter, auto laba, esp32 m5stack, auto pulkstenis, voltu temp metru 12v, vienkāršu testeri auto, voltmet, portatīvo touchscreen.

Recenzijas

Egorovalyalya
2020-10-15
5/5
I bought a very nice product for my vehicle that I recommend doing precise measurement
Rcolma1937
2020-10-15
5/5
Excellent watches, work fine!!!
Asemo4ka 90
2020-12-14
5/5
The clock came in two weeks, satisfied.